Keep

Spor Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Keep
Sağlıklı bir yaşama kavuşmak için Keep mobil uygulamasının seçenekleri doğrultusunda spor yapın.

Fazla kilolarınızdan kurtulmak,  sağlıklı yaşamın kapılarını açmak ve formda yaşamak için Keep mobil uygulamasının yönlendirmeleri doğrultusunda hareket edin. Tamamen ücretsiz bir spor uygulaması olan Keep'i kullanmak için Android  işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ya da tabletinize ücretsiz bir şekilde indirin. 

Bu spor yakma uygulaması içerisinde yağ yakma ve kas geliştirme egzersizleri bulabilirsiniz. Uygulamayı kullanırken spor salonuna gitmenize hiç gerek yoktur. Kendi sisteminizi oluşturduğunuz taktirde sağlıklı spor yapmanın bir yolunu bulabilirsiniz. Kardiyo, karın kası geliştirme egzersizi, Legs Glutes egzersizi, karın kası egzersizleri, vücut ağırlığı ve kilo için egzersizler, kuvvet eğitimi, zayıflama, daha kas odaklı egzersizler ve tüm vücut egzersizler gibi kategorileri değerlendirin. 

Alanında uzaman kişiler tarafından tasarlanan ve sunulan, sürekli genişleyen antrenman veritabanı sağlıklı kalmak, yağ yakmak ve kas geliştirmek için oldukça başarılıdır. Uzmanlar, profesyonel video rehberliği ile egzersiz programınıza odaklamanıza ve hedeflerinize doğru ilerlemenize yardımcı olur. Egzersiz rehberiniz size ihtiyacınız olan tüm bilgileri verecektir.

Uygulamanın esas amacı kendi programınız doğrultusunda spor alışkanlığınızı kendiniz elde etmenizdir. Hiç bir ekipman yardımına ihtiyacınız yok, kendi vücut ağırlığınızı kullanarak vücudunuzu geliştirin. Özellikle kendi programınıza ve hedeflerinize bağlı olarak, ev egzersiz antrenörü sizin için özel bir plan geliştirecektir.

Keep indir